Praca

Nasza firma stale się rozwija

Dołącz do naszego zespołu sprzedażowego, aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

Doradca Klienta

Pracując na stanowisku Doradcy będziesz odpowiedzialny za:

  • budowę i obsługę własnego portfela Klientów,
  • aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta,
  • realizację indywidualnego, stałego planu sprzedażowego,
  • utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z Klientami.

Poszukujemy osób, które:

  • mają doświadczenie w obsłudze Klienta,
  • są komunikatywne i otwarte na zdobywanie nowych kontaktów,
  • odnajdują się zarówno w pracy indywidualnej jak i zespołowej,
  • cechuje zaangażowanie i nastawienie na realizację celów,
  • umiejętnie organizują swój czas pracy,
  • posiadają prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia: umowę o pracę oraz stałą podstawę wynagrodzenia,
  • nieograniczony system prowizyjny,
    pracę w pełnym wymiarze godzin (pn.-pt. od 9:00 do 17:00),
  • realne szanse na rozwój i awans,
    profesjonalne wdrożenie do pracy,
  • możliwość stałego podnoszenia kompetencji dzięki szkoleniom,
  • wsparcie wykwalifikowanej kadry,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • konkursy sprzedażowe, a w nich do wygrania atrakcyjne nagrody

Menadżer ds. Wsparcia Sprzedaży

Główne zadania:

  • zarządzanie zespołem sprzedażowym (bezpośrednie nadzorowanie pracy podległych pracowników oraz dokonywanie jej oceny, wspieranie działań podległych pracowników oraz motywowanie ich do efektywnego działania),
  • nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych,
  • zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi Klientów,
  • inicjowanie działań wspierających sprzedaż,
  • organizowanie i uczestnictwo w prezentacjach, spotkaniach Klientami,
  • pozyskiwanie i profesjonalną obsługę Klientów,
  • przestrzeganie procedur i standardów.

Oczekujemy:

  • min. 2- letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników,
    znajomości technik sprzedaży i negocjacji,
  • świadomości biznesowej i znajomości standardów jakości obsługi Klienta,
  • samodzielności oraz umiejętności zarządzania własnym czasem pracy,
    ambicji i zaangażowania w realizowaniu celów sprzedażowych,
    prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
    konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny,
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy,
  • szeroką ofertę szkoleń umożliwiających zdobywanie nowych kompetencji,
  • możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczeń w poważnej instytucji finansowej.

Zapraszamy Cię do podjęcie wyzwania. Dołącz do naszego zespołu!

Współpraca

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę, dlatego stwarzamy możliwości rozwoju zawodowego. Jeżeli masz własną działalność i chcesz podpisać z nami umowę agencyjną? Nic prostszego, skontaktuj się z nami. Jeżeli chcesz być przedstawicielem naszej firmy i dodatkowo sprzedawać nasze produkty? Skontaktuj się z nami.

Zostaw swoje dane

A my skontaktujemy się z Tobą!

Akceptacja przetwarzania danych osobowych

15 + 14 =

Kredyt krok po kroku

Krok 1

Skontaktuj się z nami. Podczas rozmowy przygotujemy wstępną ofertę oraz wskażemy, jakie dokumenty są niezbędne do przygotowania oferty i rozpoczęcia negocjacji z bankiem.

Krok 2

Po dokładnej analizie oraz weryfikacji otrzymasz tylko najlepsze oferty. Nasz specjalista postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania, przedstawi dokładny koszt kredytu oraz warunki spłaty.

Krok 3

Po porównaniu ofert, wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie oraz uruchomimy procedury bankowe. Jako Twój partner przeprowadzamy Cię przez procedury bankowe – dopinamy wszystkie formalności.

Placówki

Wybierz miejsce kontaktu z naszym konsultantem

Wszystkie placówki czynne są od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00.

Głubczyce

ul. Gdańska 1
Tel. 77 481 40 39

Radlin

ul. Rogozina 60
Tel. 32 410 20 13

Radzionków

ul. Męczenników Oświęcimia 6
Tel. 32 289 07 12