Pożyczki pozabankowe

Szeroka oferta pożyczek pozabankowych

Zapewne wiele osób nie wyobraża sobie pobierania pożyczek z innych instytucji, jak tylko banki. Może jakiś czas tak było, ale aktualnie na rynku coraz powszechniejsza staje się niezwykle atrakcyjna alternatywa, jaką są pożyczki pozabankowe. Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty w bezpiecznej i rzetelnej firmie, to zgłoś się do nas!

Dlaczego akurat my?

Bo możemy zaproponować Ci aż 20 różnych ofert firm zajmujących się udzielaniem pożyczek, dzięki czemu możesz dobrać ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań. Każda z nich obejmuje spłatę w miesięcznych i elastycznych dla klienta ratach.

Oczywiście na każdym etapie realizacji usługi zapewniamy fachowe doradztwo – pomagamy w skompletowaniu niezbędnych dokumentów oraz załatwienia wszystkich formalności. Pośredniczymy także w załatwianiu spraw związanych z podpisaniem zobowiązania, itp.

Jeśli masz wątpliwości dotyczące świadczonych przez nas usług, skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy optymalne dla Ciebie rozwiązanie.

N

ponad 20 firm pożyczkowych

N

spłata w ratach miesięcznych

Zostaw swoje dane

A my skontaktujemy się z Tobą!

Akceptacja przetwarzania danych osobowych

1 + 14 =

Kredyt krok po kroku

Krok 1

Skontaktuj się z nami. Podczas rozmowy przygotujemy wstępną ofertę oraz wskażemy, jakie dokumenty są niezbędne do przygotowania oferty i rozpoczęcia negocjacji z bankiem.

Krok 2

Po dokładnej analizie oraz weryfikacji otrzymasz tylko najlepsze oferty. Nasz specjalista postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania, przedstawi dokładny koszt kredytu oraz warunki spłaty.

Krok 3

Po porównaniu ofert, wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie oraz uruchomimy procedury bankowe. Jako Twój partner przeprowadzamy Cię przez procedury bankowe – dopinamy wszystkie formalności.

Placówki

Wybierz miejsce kontaktu z naszym konsultantem

Wszystkie placówki czynne są od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00.

Głubczyce

ul. Gdańska 1
Tel. 698 277 277