Kredyt hipoteczny

Spełnij marzenia o własnym domu lub mieszkaniu!

Na progu swojego dorosłego życia każdy marzy o własnym domu lub mieszkaniu, jednak niewiele osób posiada środki finansowe na poczynienie takiej inwestycji. Ratunkiem w takiej sytuacji jest kredyt hipoteczny, który pozwala na dokonanie zaplanowanego zakupu. Aby uzyskać wsparcie finansowe ze strony instytucji bankowej, konieczne jest posiadanie wkładu własnego w wysokości co najmniej 10% wartości kupowanej nieruchomości.

Ze względu na możliwie długi czas spłaty kredytu hipotecznego, który może osiągnąć nawet 35 lat, oferujemy również oprocentowanie o niskim stopniu w oparciu o stałe lub malejące raty. Jest to wygodna opcja, która pozwala na zamieszkanie we własnym lokum w bardzo szybkim czasie, a okres ten przyspiesza minimum potrzebnych formalności do otrzymania pożyczki, które w większości załatwimy za naszych klientów. Trzeba również pamiętać, że warunkiem jego otrzymania jest posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej, a także podstawowe zabezpieczenie transakcji dla instytucji finansowej.

N

niskie oprocentowanie

N

raty stałe lub malejące

N

okres kredytowania do 35 lat

N

finansowanie do 90% wartości nieruchomości

Zostaw swoje dane

A my skontaktujemy się z Tobą!

Akceptacja przetwarzania danych osobowych

15 + 2 =

Kredyt krok po kroku

Krok 1

Skontaktuj się z nami. Podczas rozmowy przygotujemy wstępną ofertę oraz wskażemy, jakie dokumenty są niezbędne do przygotowania oferty i rozpoczęcia negocjacji z bankiem.

Krok 2

Po dokładnej analizie oraz weryfikacji otrzymasz tylko najlepsze oferty. Nasz specjalista postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania, przedstawi dokładny koszt kredytu oraz warunki spłaty.

Krok 3

Po porównaniu ofert, wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie oraz uruchomimy procedury bankowe. Jako Twój partner przeprowadzamy Cię przez procedury bankowe – dopinamy wszystkie formalności.

Placówki

Wybierz miejsce kontaktu z naszym konsultantem

Wszystkie placówki czynne są od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00.

Głubczyce

ul. Gdańska 1
Tel. 698 277 277