Kredyt gotówkowy

Gotówka na małe i duże wydatki

W przypadku chęci czy konieczności uzyskania w szybki sposób pieniędzy na dowolny cel, najlepszym wyjściem jest kredyt gotówkowy. Taka forma finansowania umożliwia nawet otrzymanie wsparcia finansowego w kwocie 200 tysięcy złotych, a konkretny okres uiszczenia zobowiązań jest wybierany przez samego klienta, a może trwać nawet 10 lat. Dzięki stosunkowo szybkiej procedurze i mniejszym kwotom niż w przypadku innych rodzajów pożyczek, mogą Państwo liczyć na niskie i dogodne oprocentowanie kredytu gotówkowego.

Dajemy również opcję naszym klientom konsolidacji kilku pożyczek w jedną. Tym samym otrzymają Państwo ujednolicony zakres sytuacji finansowej pod względem wysokości rat czy okresu ich spłaty, co ułatwi dokonywanie comiesięcznego bilansu ekonomicznego. Nie jest dla nas ważne, na jaki cel chcą Państwo przeznaczyć pieniądze uzyskane z kredytu gotówkowego. Sprawna i prosta procedura pozwoli jednak na szybkie załatwienie wszystkich formalności pomiędzy Państwem, a instytucją bankową za naszym pośrednictwem.

N

niskie oprocentowanie

N

kwota do 200 000 zł

N

okres spłaty do 10 lat

N

możliwość konsolidacji innych kredytów

Zostaw swoje dane

A my skontaktujemy się z Tobą!

Akceptacja przetwarzania danych osobowych

14 + 14 =

Kredyt krok po kroku

Krok 1

Skontaktuj się z nami. Podczas rozmowy przygotujemy wstępną ofertę oraz wskażemy, jakie dokumenty są niezbędne do przygotowania oferty i rozpoczęcia negocjacji z bankiem.

Krok 2

Po dokładnej analizie oraz weryfikacji otrzymasz tylko najlepsze oferty. Nasz specjalista postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania, przedstawi dokładny koszt kredytu oraz warunki spłaty.

Krok 3

Po porównaniu ofert, wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie oraz uruchomimy procedury bankowe. Jako Twój partner przeprowadzamy Cię przez procedury bankowe – dopinamy wszystkie formalności.

Placówki

Wybierz miejsce kontaktu z naszym konsultantem

Wszystkie placówki czynne są od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00.

Głubczyce

ul. Gdańska 1
Tel. 698 277 277