Biznes pożyczka

Finansowanie dla firm

Czasami jedna inwestycja, jedno zlecenie może sprawić, że przedsiębiorstwo otrzyma bodziec do szybkiego rozwoju. Potrzebne są do tego jednak pieniądze, które zapewnia kredyt dla firm na preferencyjnych warunkach. Korzystając z oferty przygotowanej przez naszych specjalistów mogą Państwo liczyć na otrzymanie biznes pożyczki nawet na kwotę dochodzącą do 600 tysięcy złotych. W dodatku atutem skorzystania z opcji kredyt dla przedsiębiorców jest fakt, że uzyskane środki finansowe mogą nasi klienci otrzymać w bardzo krótkim czasie, już w trakcie doby od załatwienia wszystkich formalności.

Tym, co sprawia, że cały proces trwa bardzo szybko, jest stosowanie uproszczonej dokumentacji finansowej w zakresie ubiegania się o finansowanie dla firm. Do naszych klientów należy decyzja w zakresie wyboru optymalnej opcji biznes pożyczki, a wszelkie procedury załatwiają za nich pracownicy firmy PRO-MAKS. Na przyznany kredyt dla przedsiębiorców mogą Państwo uzyskać maksymalnie nawet 10-letni okres jego spłaty.

N

do 600 tyś złotych bez zabezpieczeń

r

3 sposoby finansowania

  • Biznes Kredyt
  • Kredyt w rachunku bieżącym
  • Karta kredytowa
N

środki na koncie w 24 h

N

do 10 lat na spłatę

N

uproszczona dokumentacja finansowa

N

podstawowa dokumentacja rejestrowa

Zostaw swoje dane

A my skontaktujemy się z Tobą!

Akceptacja przetwarzania danych osobowych

4 + 13 =

Kredyt krok po kroku

Krok 1

Skontaktuj się z nami. Podczas rozmowy przygotujemy wstępną ofertę oraz wskażemy, jakie dokumenty są niezbędne do przygotowania oferty i rozpoczęcia negocjacji z bankiem.

Krok 2

Po dokładnej analizie oraz weryfikacji otrzymasz tylko najlepsze oferty. Nasz specjalista postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania, przedstawi dokładny koszt kredytu oraz warunki spłaty.

Krok 3

Po porównaniu ofert, wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie oraz uruchomimy procedury bankowe. Jako Twój partner przeprowadzamy Cię przez procedury bankowe – dopinamy wszystkie formalności.

Placówki

Wybierz miejsce kontaktu z naszym konsultantem

Wszystkie placówki czynne są od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00.

Głubczyce

ul. Gdańska 1
Tel. 698 277 277